KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 2371212
nr 237 1212
Akvareller
2 st, Verner Molin, 60-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 5 maj 2003
100 kr
950 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr
700 kr
ledande budet*